Usługi

Czym się zajmuję

Projektowanie Mieszkań

Projektowanie wnętrz mieszkalnych

Obiekty mieszkalne to miejsca o wyjątkowym charakterze, dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika. Oferujemy kompleksową współpracę projektową od wstępnej koncepcji po realizację oraz nadzór wykonawczy nad inwestycją. Pracownia zapewnia szeroki zakres usług i elastyczność oferty w stosunku do oczekiwań klienta - od realizacji pojedynczych pomieszczeń po kompleksową usługę "pod klucz".

Projektowanie Biur

Wnętrza komercyjne

Dobrze zaprojektowane wnętrza komercyjne stanowią wizytówkę każdej firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu każdego rodzaju przestrzeni użyteczności publicznej, od branży usługowej po lokale o charakterze gastronomicznym. Z wielką starannością kreujemy przestrzeń, która zadowoli szerokie grono odbiorców.


Projektowanie Powierzchni Komercyjnych

Home Staging

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców oferujemy "świeżą" na polskim rynku usługę Home Stagingu. Usługa ta skierowana jest do klientów chcących podnieść wizualny standard istniejącego wnętrza na etapie przygotowania danej nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Usługę realizujemy przy użyciu prostych technik dekoratorskich takich jak zmiana kolorystyki, czy też dobór atrakcyjnych dodatków.